Karbantartó munkatársat keresünk Budapesten

Cégünk az MKM Üveg Design Stúdió Kft. 2010-ben alakult Budapesten és mára a magyar üvegipar meghatározó szereplőjévé vált.

Bővülő csapatunkba keressük karbantartó pozícióba rátermett kollégánkat.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Feladata az üzem és az épület körüli általános karbantartói teendők ellátása (általános karbantartás, kisebb hibák kijavítása, kármegelőzés, fűnyírás, rendre törekvés, kisebb lakatos munkában való részvétel és ipari gépek karbantartása)

Elvárások

  • jó fizikum
  • kreatív gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés
  • precizitás, megbízhatóság

Előnyök

  • Lakatos vagy villanyszerelő szakirányú képesítés
  • fiatalos, lendületes megjelenés
  • csapatszellem

Amit kínálunk

  • stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkaruha, védőfelszerelés biztosítása
  • támogató vezetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott