Donorvizsgáló orvos állás Budapesten

A gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt budapesti Plazma Pontjába

DONORVIZSGÁLÓ ORVOS (BUDAPEST-STUDIUM)

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • Plazmaadók (donorok) fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése;
  • Szükséges adminisztráció elvégzése;
  • Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése;
  • Plazmaferezis során orvosi felügyelet biztosítása

Elvárások

  • Általános orvosi diploma, érvényes orvosi működési engedély, vagy felsőfokú egészségügyi végzettség
  • Szakvizsga nélküli orvosok jelentkezését is várjuk
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

Előnyök

  • Hasonló munkakörben és/vagy területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőben és részmunkaidőben mellékállásként is végezhető munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Szakmai megbecsültség, hosszú távú stabilitás

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest - Studium

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk „DONORVIZSGÁLÓ ORVOS - STUDIUM” jeligére!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott