Budapest VI. ker Király utcai baromfi húsboltba bolti eladó munkatársat keresünk

CHICKEN-FOOD Kft.
Budapest VI. kerület
Nettó 1 100 Ft - 1 200 Ft / Óra
2021. 07. 26.

Chicken-Food Kft Budapesten VI.ker Király utcában rövidesen nyíló 14. baromfi mintaboljába eladókat keres.

Kérjük a jelentkezőket, hogy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldjék el fényképes önéletrajzukat.

Hosszú távra keressünk munkatársainkat, állandó bejelentéssel, határozatlan időre.

Munkarend: egyik héten délelőtt 06.00-14.00 óráig, a másik héten 12.00 órától 20.00 óráig.Legyen a csapatunk tagja.

Feladatok

  • Baromfi húsok, fűszerek és egyéb kiegészítő élelmiszerek értékesítése.
  • Pénztárkezelés
  • Árufeltöltés

Elvárások

  • eladói végzettség, vagy eladói gyakorlat

Amit kínálunk

  • Hosszú távra munka,
  • Kedvezmények a saját boltban történő vásárláskor,
  • Jó hangulat, fezsültség mentes légkör,
  • A bolt forgalmi növekedésével párhuzamosan a bérnövekedés is biztosított lesz.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott