Operátor kollégákat keresünk Üllőn

Türk Ferenc Egyéni vállalkozó
Üllő
Bruttó 270 000 Ft / Hónap
2021. 07. 26.

Számítástechnikai eszközök gyártásával foglalkozó cégnél betanított operátor állásra van lehetőség.

Feladatok

  • Elektronikai eszközök kézi összeszerelése
  • Munkaállomások anyagellátásának biztosítása, anyagmozgatás
  • Termékek csatlakoztatása tesztállomáshoz, tesztprogramok indítása, kezelése
  • Termelés támogatása, számítógép kezelése

Elvárások

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépkezelés
  • Két műszak vállalása

Előnyök

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria 15000 Ft a belépés napjától időarányosan)
  • Műszakpótlék Ingyenes céges járatok Üllő 40 km-es körzetből.
  • 3 hónap a próbaidő, határozatlan szerződés. munkába állás időpontja augusztus 10.
  • Bér: 270 000 Ft

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott