Sporttanácsadó munkakörben álláslehetőség Soroksáron a Decathlon üzletben

Sporttanácsadó munkalehetőség.

Feladatok

  • Megoszthatod a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb emberre
  • Felelsz termékeink átvételéért, kihelyezéséért, a megfelelő polckép folyamatos fenntartásáért, termékeinkLeltárazásáért, valamint a gördülékeny kasszázási folyamatokért
  • Tanácsaiddal segítheted felhasználóinkat a megfelelő termék kiválasztásában
  • Saját ötleteid megvalósításával hozzájárulhatsz sportod kitűzött gazdasági céljainak eléréséhez (pl: polckép-, termékválaszték kialakítása)

Elvárások

  • hobbi szinttől akár egészen élsportolói eredményekig rendszeresen űzöd sportodat
  • szereted az innovatív eszközöket és az „okos”megoldásokat
  • felelősségteljes vagy és megtalálod a közös hangot mindenkivel
  • nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy
  • szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében
  • szívesen dolgoznál egy sokszínű csapatban, ahol támogatják, hogy hitelesen önmagad tudj lenni és ahol a csapattagok tisztelik egymást kortól, nemtől, etnikumtól, származástól, nemi identitástól, szexuális irányultságtól, vallási hovatartozástól, testi és mentális állapottól függetlenül,
  • szívesen dolgoznál maximum napi 8 órás munkaidőben, hétvégén is

Előnyök

  • időt és lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl
  • ötleteid és véleményed megosztásával segítheted áruházad vagy akár az összes áruház működését, fejlődését,
  • bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrier utad eléréséhez képzési rendszerünk segítségével, továbbá felelősségi köröd bővítésével
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  • napi rutin feladataidat okostelefonnal láthatod el,

Amit kínálunk

  • teljes munkaidőben bruttó 273 000 Ft alapbérben részesülsz
  • további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba heti 40 órás munkaidőben, jelentkezz!

Pályázatodban kérlek osztd meg velünk, hogy mit sportolsz és azt milyen rendszerességgel teszed.

Mi várunk Téged!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott