Természetismeret tanár állás Budapesten

GARABONCIÁS Kreatív szakmák Technikuma, - művészeti Szakgimnázium, Szociális Szakképzőiskola, Gimnázium Budapest

természettudomány tantárgy oktatására tanárt keres szeptember 01-i kezdéssel.

Szakoktól függően teljes vagy részmunkaidőben. Bármely természettudományos szakon szerzett diploma megfelelő.

Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehetséges.

Feladatok

  • Természettudomány tantárgy tanítása.

Elvárások

  • Egyetemi végzettség,
  • magyar állampolgárság, bűntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök

  • széleskörű módszertani kultúra

Amit kínálunk

  • A Bérezés tekintetében a szakképzésről szóló rendelkezések az irányadóak.

Pályázni önéletrajzzal lehet az oldalon keresztül.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott