Takarító, takarítónő munkatársat keresünk Budapesten

Budapest XII. kerületébe, bevásárlóközpont takarítására keresünk férfi és női kollégákat.

Feladatok

  • Az délután 4 órás munkavégzés során a bevásárló központ külső területén kell dolgozni.
  • Az éjszakai 8 órás munkakörben a bevásárló központ közös területeit kell takarítani.
  • A férfi kollégának ablakoznia is kell és takarítógépet is kell használnia.

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat.
  • Munkájára és magára igényes attitüd.

Amit kínálunk

  • Férfi udvar takarítás kolléga: délután 4 óra + hétvége. H-P: 16:00-20:00, hétvége szombaton 12 óra, vasárnap 6 óra, havi 1-2 alkalom. Bérezés: a  délután 4 óra havi bére 70.000 ft és ehhez jön pluszban a hétvégi munkvégzés, ami 950 ft/óra díjjal megy.
  • Férfi közös terület takarítása: éjszaka, 8 óra. H-V pihenőnappal. 20:00-06:00 között 8 óra. Bér: 1000/óra
  • Női közös terület takarítása: éjszaka, 8 óra. H-V pihenőnappal. 20:00-06:00 között 8 óra. Bér: 1000/óra

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott