Operátor munkatársat keresünk Dunaharasztin

MacDermid Alpha Hungary Kft. 20 éve sikeresen működik Magyarországon, dunaharaszti gyártó egységébe

Operátort keresünk.

Feladatok

  • A gép beállítása a termelési előírásoknak megfelelően
  • Paszta gyártása az előírt követelményeknek és határidőknek megfelelően
  • A raktárkészlet és termelési adatok pontos vezetése a megfelelő rendszerekben
  • A termelőfolyamat állandó figyelemmel kisérése, szükség esetén korrigálása
  • Leltározásban való segitségnyújtás
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • Szakmunkás-, vagy szakközépiskolai végzettség
  • Gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Targonca- és darukezelői jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Próbaidő letelte után kiemelkedő havi bruttó 56.000 Ft-os Cafeteria csomag, visszamenőlegesen a próbaidő idejére is
  • Műszakpótlék
  • Hétvégi túlóra lehetőség
  • Éves bónusz kifizetés (kifizetés célszintje: az éves bruttó bér 5%-a)
  • Munkavállaló ajánlási jutalom • Kávé és védőital biztosítása korlátlan mennyiségben
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása
  • Munkába járás támogatása a nem Dunaharasztin élők részére (gépkocsival történő közlekedés esetén 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén a költség 86%-a)
  • Csapatépítő rendezvények, közösségi rendezvények, karácsonyi parti színesítik a hétköznapokat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott