Gdn-Ingatlanhálózat csepeli Korzó Irodába munkatársakat keresünk

NAGI - BUILD Property Kft.
Budapest II. kerület
Bruttó 1 Ft - 700 000 Ft / Hónap
2021. 05. 18.

Gdn-Ingatlanhálózat Korzó Irodában munkatársakat keresünk Ingatlan referens munkakörbe.

Csatlakozz Ingatlanhálózatunk Budapest 21. kerületi újonnan megnyílt irodájához és építs velünk karriert!

Ismertető:
Ingatlanra mindenkinek szüksége van: vagy saját tulajdonú ingatlanra vagy bérelt ingatlanra.

Az ingatlan szakmának pontosan ezért nagy jövője van, ezért most eljutottam a saját iroda nyitásáig.

Piaci szerepünket a XXI. kerületi ingatlanpiacon kívánjuk erősíteni, amiben most Te is részt vehetsz: legyél egy sikeres, országosan elismert hálózat és profi csapat tagja!

Ha jól kommunikálsz, élvezed, ha a magad ura lehetsz, és nyitott vagy a tanulásra, akkor ezt a szakmát pont Neked találták ki!

Az ingatlanközvetítő munkája ugyanis csupa kaland: minden ügyfél más, mindenkit másért fogsz szeretni legyen szó kedves családokról, friss házasokról vagy jóhumorú fiatalokról.

Magunkról:
Cégünk az ingatlanközvetítés területén átfogó, mindenre kiterjedő szolgáltatást nyújt, a tanácsadástól a szerződéskötéssel záruló ingatlan értékesítésen át egészen a költöztetésig.

A Gdn Ingatlanhálózat munkatársai számos hazai és külföldi partnerirodával állnak kapcsolatban, ezáltal képesek vagyunk több ingatlanpiaci résztvevőt is bevonni egy-egy ingatlan értékesítésébe.

Folyamatos képzéseink és oktatásaink teszik kollégáinkat naprakésszé az ingatlanpiacon. Fontos számunkra az is, hogy mind az eladói, mind a vevői oldal gyorsan és megbízhatóan tudja az adásvételt a mi együttműködésünkkel lebonyolítani.

Munkatársaink európai szintű, jól felszerelt irodában, kötetlen időbeosztásban végezhetik munkájukat.

Munkavégzés helye: 1211 Budapest, II. Rákóczi Ferenc utca 142. (Karácsony Sándor utcai HÉV megállónál lévő Korzó üzletház)

Ha szeretnél mások életébe betekintést nyerni és dönteni a jövőjükkel kapcsolatban, ha meg van a problémamegoldó attitűdöd, kompetencia és problémamegoldó készséged, küldd el nekem önéletrajzod és beszélgessünk egy jót.

Jelentkezés az állásra az oldalon keresztül lehetséges.

Építsd fel a jövődet Velünk! Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • A sikeres pályázók feladata új és használt lakások felkutatása, értékesítése
  • Tanácsadás ügyfeleink számára a cég teljes körű szolgáltatásának vonatkozásában

Elvárások

Ideális jelöltünk:

  • Etikus magatartású, vállalkozó szellemű, ambiciózus, kész a kitartó és önálló munkára. Ezen felül barátságos, társaságkedvelő, rugalmas és nyitott a folyamatos szakmai fejlődésre.
  • Értékesítési tapasztalattal rendelkezik (ingatlanpiaci tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel)
  • Nyelvtudás (angol, német) előny, de nem feltétel
  • Vállalkozói jogviszony szükséges

Amit kínálunk

  • Egy jól működő franchise rendszer bevált eszközei a sikeres, eredményes munkához
  • Hosszú távú, előrelépést biztosító karrierlehetőség, életpálya
  • Automata hirdetési modul, informatikai háttértámogatás
  • Személyre szabott elméleti és gyakorlati (mentori) segítség tapasztalt kollegáktól (tanácsadói recept)
  • Magas szintű professzionális elméleti képzési program az Akadémia felkészült tréneri csapatának támogatásával
  • Családcentrikus, vidám, összetartó közösség, ahol megbecsülnek, megkérdezik, hogy vagy, és értékelik a munkád
  • Mi, Gdn-esek úgy köszönünk egymásnak, hogy: Boldogság! :)

Bérezés, juttatások:

  • Átlagon felüli, dinamikus, teljesítmény alapú munkadíj lehetősége, felső korlát nélkül
  • A betanulási időszakban is kiemelkedően magas jutalék kifizetés!
  • Rendszerünk lehetőséget biztosít passzív jövedelemszerzésére is
  • Nincs rendszerhasználati díj!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott