Marketing vezető munkatársat keresünk Budapesten

A Plazmaszolgálat Kft. Magyarország rendkívül dinamikusan növekvő és meghatározó gyógyszeripari szereplője, amely országosan 11 vérplazma központot (Plazma Pontot)
üzemeltet.

Marketing csapatunk vezetésére, a marketing tevékenységünk teljes körű országos összefogására keressük eredményes csapatunk legújabb tagját az alábbi pozícióba:

Marketing vezető

Feladatok

  • A marketing csapat vezetése, a Plazma Pontok marketing és kommunikációs tevékenységének tervezése, kivitelezése, menedzselése együttműködve a Plazma Pontok vezetőivel és a felsővezetéssel.
  • Szervezeti szintű marketing terv (részletes költségtervvel) elkészítésének, majd megvalósításának menedzselése az országos igények és plazmapontspecifikus sajátosságok alapján.
  • A plazma pontok marketing kiadásainak folyamatos nyomon követése. A marketing terv és az évközi döntések költséghatékony-szemléletű tervezése, és meghozatala.
  • Kapcsolattartás a meglévő és új kiemelt partnerekkel, alvállalkozókkal.
  • A Plazma Pontok marketing kommunikációjának teljeskörű felügyelete és fejlesztése online és offline területeken
  • Pontos, precíz kimutatások, elemzések, statisztikák készítése
  • Kitelepülések összefogása, feladatok és részfeladatok delegálása, megvalósulás ellenőrzése.
  • A vállalatot érintő, médiában megjelenő hírek, riportok, cikkek folyamatos ellenőrzése.
  • Folyamatos konkurenciafigyelés, aktív részvétel a cég vezető piaci pozíciójának megtartásában, cég jó hírnevének és eredményességének növelésében.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/marketing szakirányú végzettség előny)
  • Releváns, legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat komplex marketing feladatkörben
  • Átlag feletti kommunikációs készség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Online marketing eszközök ismerete
  • Közösségi média professzionális szintű ismerete
  • Proaktív hozzáállás, gyors döntéshozatal, felmerülő problémák azonnali megoldása, maximális precizitás
  • Magas fokú retorikai érzék
  • Magas fokú földrajzi mobilitás. Az ország 8 városában lévő 11 plazma pont rendszeres személyes látogatása
  • Rugalmasság a munkaidő terén
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kreatív gondolkodás
  • Kiemelkedő szervezőkészség
  • Angol, vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások, motivációs rendszer, bónusz
  • Céges autó korlátlan használattal, mobiltelefon, laptop
  • Átlagon felüli munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, de rugalmasság a munkaidő tekintetétében
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Megbecsültség, stabil pozíció egy dinamikusan terjeszkedő vállalatnál
  • Marketingorientált cégvezetés
  • Fiatalos, lendületes, eredményorientált, kreatív marketing csapat

Munkavégzés helye: Budapesti központtal országos

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az oldalon keresztül várjuk „Marketing vezető” jeligére!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető