Ingatlanközvetítő álláslehetőség Budapesten

Felszálló ágban az ingatlan piac, ne maradjál le!  Csatlakozz hozzánk Ingatlanközvetítőnek!

Cégünk, a Windingatlan 2020-ban sikeres évet zárt.  Velünk a 2021-nek TE is  részes lehetsz.

Jelentkezz hozzánk ingatlanközvetítőnek! Keress pénzt akár az első hónaptól!

Lelkes, szorgalmas, kitartó vagy, és szeretsz EMBEREKKEL foglalkozni.

Az érettségiden legalább 5 éves a pecsét.

Várunk, akkor is, ha valamiért, vagy a KOVID miatt pályaelhagyó vagy.

Tudom, biztosan sok hasonló hirdetést olvastál már.

Tudom egyéniség vagy, tudom, egyen hirdetést tovább lapozol, akkor…

 Miért jelentkezzél hozzánk?  Mert adunk:

Működő irodát, saját fejlesztésű irodai adminisztrációs programmal, egyéni foglalkozást, oktatást, és finomhangolást. 3- 5 fős értékesítő csoportok vannak, ahol nem vagy egyedül.

Nem vagy egyedül az új környezetben, tapasztalt kollégák segítik munkádat, amíg szükségesnek érzed.  Egymás között a megértés, segítő készség, kérem, köszönöm használt fogalmak.

Teljes céges támogatást adunk,  amiben benne vannak  a hirdetési portálok, reklámok.

Nincs korlátozó munkaszerződés, nincs asztalpénz, nincs iroda használati díj, nincs oktatási díj.

A címekben nincs területi megkötés, Budapest teljes területén, és agglonomerációban is dolgozunk.

A lehetőség:  Mindenkire Önálló Irodaként tekintünk.

Szorgalmad, megbízhatóságodat lépcsős rendszerű, a szakmában előnyösnek mondható sikerdíjjal jutalmazzuk.

Hozzánk Ingatlanközvetítőnek, érettségivel, MS Office felhasználási szintű ismeretével.

Ahol a betanítást követően, saját ügyfélkör, önálló időbeosztás, kimagasló jövedelem vár Rád.

Ahol megoldója lehetsz sok reménytelen ügynek, és büszkén mutatod ismerősödnek:   Azt is ÉN adtam el.

Jelentkezésedet, fényképes önéletrajzzal online várom, pár soros bemutatkozó levélben, amin az elérhetőségedet feltünteted.

Ne feledd! A munka mellékállásban nem végezhető, és tisztán sikerdíjjas tevékenység.

Feladatok

  • Új és meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Eladó ingatlanok kezelése
  • Kereső ügyfelek kiszolgálása
  • Üzleti tárgyalások bonyolítása
  • Adásvételi szerződések koordinálása
  • Tanácsadói tevékenység

Elvárások

  • Motiváltság
  • Jó kommunikációs készség
  • Szorgalom
  • Érettségi
  • Pozitív gondolkodás
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Ingatlanközvetítői gyakorlat
  • Eladói, értékesítői tapasztalat
  • Vendéglátó szakmai múlt
  • Jó megjelenés

Amit kínálunk

  • Működő irodát, saját fejlesztésű irodai adminisztrációs programmal, egyéni foglalkozást, oktatást, és finomhangolást.
  • 3- 5 fős értékesítő csoportok vannak, ahol nem vagy egyedül.
  • Nem vagy egyedül az új környezetben, tapasztalt kollégák segítik munkádat, amíg szükségesnek érzed.
  • Egymás között a megértés, segítő készség, kérem, köszönöm használt fogalmak.
  • Teljes céges támogatást adunk,  amiben benne vannak  a hirdetési portálok, reklámok.
  • Nincs korlátozó munkaszerződés, nincs asztalpénz, nincs iroda használati díj, nincs oktatási díj.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott