Nyugdíjas munkatársakat keresünk call centere munkakörbe Budapesten

LA-TE 2002. Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 100 000 Ft - 190 000 Ft / Óra
2021. 03. 24.

Nyugati (Westend) és Oktogon közötti irodánkba keresünk telefonos munkatársakat könnyen értékesíthető munkákra.

Covid19 miatt mindezt fokozott figyelem mellett, folyamatos fertőtlenítés mellett, ózongenerátoros légtér fertőtlenítéssel, ami vírusölő hatású.

Elsősorban olyanok jelentkezését várjuk, akik túl vannak a védőoltásokon, de természetesen a betanulási időszak után otthoni munkavégzésre is van lehetőség, amihez eszközt is tudunk biztosítani!

Feladatok

  • Könnyű értékesítési munkák, csak mintacsomagokat (bemutató csomagokat) kell értékesíteni, nagyon alacsony áron. Nálunk nem kell napokat várni a sikerélményre, első órákban garantáljuk, hogy el is fog adni!

Elvárások

  • alapfokú végzettség,
  • alapfokú számítógépes ismeretek (ha valaki internetet tudja használni, akkor a mi programunkkal is boldogul),
  • jó kommunikációs képesség.

Előnyök

  • irodánk könnyen megközelíthető, akár metróval, földalattival, és 4-es, 6-os villamossal,
  • épületben lift segíti a közlekedést,
  • rugalmas munkaidő, mindenki csak annyi órát vállal, amennyit bír,
  • egyszerre csak 5-6 kolléga tartózkodik az irodában (többiek otthonról dolgoznak),
  • akár délutáni lehetőség is van, 11-17, vagy 12-17,
  • termékeink nagyon egyszerűek, akár 15-20 perc oktatással megtanulható, nincs napokig tartó oktatás.

Amit kínálunk

  • Munkaidő: 9-17 között 8, 7, 6, 5 órában. Minimum heti 25 óra!
  • Fizetés: Fix órabér.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott