Sofőr és árukiadói pozícióba keres budapesti csempe és burkolat szaküzlet munkatársat

 „B” kategóriás jogosítvánnyal vezethető kisteherautóra keresünk kollégát, amivel a napi árubeszállítás van biztosítva a nagykereskedők és az üzletünk között.

Emellett a feladatai közé tartozik a raktári termékek kiszállítása a megrendelők felé. Illetve a bent lévő termékek kiadása a vásárlók felé.

Munkavégzés helye: Budapest.

Feladatok

  • Árubeszerzés, meghatározott napi útvonalon
  • Termékek pontos és sérülésmentes leszállítása
  • Üzletben áru kiadása

Elvárások

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Tapasztalat kisteherautóra
  • Targoncavezetői bizonyítvány
  • Rugalmasság, megbízhatóság, lendületesség
  • fényképes önéletrajzokat várunk

Amit kínálunk

  • modern, kényelmes autó használata
  • hosszú távú, stabil munka
  • állandó hétköznapi munkavégzés ( hétfőtől – péntekig, 9-18 között )
  • telephelyi indulás, telephelyi érkezés Budapest X.kerület

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott