Raktári betanított munkatársat keresünk Budapesten

Dolgoztál már raktárban, termelésben vagy akár árufeltöltőként? A kiváló teljesítményedért megfelelő bérezést is szeretnél?

RAKTÁRI BETANÍTOTT DOLGOZÓ  KIEMELKEDŐ BÉRREL

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület

Ajánlatunk:

  • 2 műszakos munkarendben bruttó 360.000 Ft átlag bér (átlag nettó 239.400 Ft), amely alapbérből, teljesítmény prémiumból és műszakpótlékból áll össze
  • Bejelentett munkaviszony, azonnali kezdés
  • Változatos étkezési lehetőség cégünk saját éttermében
  • A próbaidőd lejárta után ingyenes belépési lehetőség a céges mobilflottába (10 óra beszélgetés, 1 GB internet)
  • A szükséges munkaruhákat évszaknak megfelelően ingyenesen biztosítjuk
  • Díjmentes parkolási lehetőség őrzött parkolónkban
  • Napi 1 óra munkaközi szünet

A munkaidőd:

  • A munkavégzés egyhavi munkaidő keretben történik, túlóra nélkül
  • Két műszak:
    - „A” hét: Hétfőtől-Szombatig 06:00-15:00 (szombati munkavégzés esetén egy hétköznapi szabadnap jár)
    - „B” hét: Hétfőtől-Péntekig 13:00-22:00

Feladatok

Mi lesz a feladatod?

  • Változatos raktári munkák: címkézés, betárolás, szedés, polcrendezés, szortírozás, anyagmozgatás
  • PDA kezelés (egy okostelefon használatánál ez sem bonyolultabb)
  • Rendet és tisztaságot tartasz a raktárban
  • Jó kapcsolatot ápolsz a kollégáiddal és a vezetőiddel

Elvárások

Amit mi várunk tőled:

  • Alapfokú végzettséget
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (raktáros, operátor, összeszerelő, árufeltöltő, stb.)
  • Pontosságot és precizitást
  • Szabályozott munkafolyamatok betartását
  • Jó fizikai erőnlétet (a csomagok súlya 1-25 kg között változik)
  • Lehetőség szerint környékbeli lakhely (1 órán belül)

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott