Vízvezeték szerelő munkatársat keresünk Budapesten

Provi Domus Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 280 000 Ft - 360 000 Ft / Hónap
2021. 03. 19.

Budapesti székhelyü vízvezeték szereléssel, duguláselhárítással foglalkozó cég olyan vízvezeték szerelőt keres.

Feladatok

  • Gyorsszolgálati lakossági és társasházi víz és csatorna csőhálózat hibahelyeinek megállapítása, hiba elhárítása, szerelés.
  • Vegyes vízvezeték szerelési lakossági munkák PL: wc csésze csere, javítás, fürdőkád csere stb…

Elvárások

  • Vízvezeték szerelési gyakorlat (minimum 1 év)
  • Önálló munkavégzésre is alkalmas
  • Józan életű, önmagára és munkájára igényes jelentkezőJogosítvány
  • Vízvezeték szerelői végzettség (e nélkűl nem tudunk alkalmazni)

Amit kínálunk

  • Biztos anyagi háttérrel rendelkező cég
  • Céges autó, szerszámok, mobiltelefonHavi versenyképes fix fizetés

  • Az oldalon elküldött fényképes önéletrajzzal
  • Facebook-on üzenetben önéletrajzzal: https://www.facebook.com/dugulaselharitasbp/
  • Weboldalunkon keresztűl önéletrajzzal: https://dugulaselharitas-fix-aron.hu

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott