C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező gépjármű-vezető kollégát keresünk

Feparec Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 250 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2021. 03. 17.

Papírhulladék kereskedelemmel foglalkozó, kőbányai telephelyű cég B-C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező gépkocsi-vezetőt keres.

Feladatok

  • Multiliftes konténerszállító és tömörítős autóval történő papírhulladékszállítás, 30 m3-es konténerek cseréje
  • Esetenként a papírhulladékok kézzel történő fel-és lerakodása
  • hellyettesítő kollegaként 1,5 tonnás teherautó vezetése

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány
  • kultúrált megjelenés
  • kultúrált viselkedés
  • fizikai munkavégzéshez (rakodás) szükséges megfelelő kondíció

Előnyök

  • Hulladékszállításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Családbarát munkaidő (hétfőtől csütörtökig 6:30 - 15:30-ig, pénteken 6:30 - 13:00-ig)
  • Nettó 250.000 - 300.000 Ft/hó fizetés (teljesítménytől függően)
  • Hosszútávú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott