Slepptúrás értékesítő,-üzletkötő állás Pest megyében

A Dr. Juhász Kft egy székesfehérvári édesipari termékeket gyártó cég, amely multi, nagykereskedelmi és kiskereskedelmi partnereit látja el napi szinten az ország számos részén.

Cégünk új munkatársakat keres területi képviselői, üzletkötői pozícióra Budapestre és Pest megye területére kiterjedően.

Feladatok

  • -Slepptúrás értékesítés, üzletkötés, termékek leszállítása
  • Új kiskereskedelmi egységek felkutatása, bolthálózat kiépítése
  • Édesipari termékek bemutatása és értékesítése
  • Túraútvonalak összeállítása, áru partnerekhez való szállítása
  • A cég területi képviselete és elsődleges tárgyalások lebonyolítása
  • Rendelések folyamatos felvétele és teljesítése

Elvárások

  • Értékesítésben (élelmiszeripari) szerzett szakmai tapasztalat (1-3 év)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás, pontos munkavégzés és rugalmasság
  • Ügyfélközpontúság és lojalitás
  • Jó helyismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés ( alapbér+jutalékrendszer )
  • Céges autó
  • Önálló munkavégzési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Biztos, hosszútávú, bejelentett munkahely
  • Jó munkahelyi légkör és támogató vezetés

Várjuk jelentkezését csatolt önéletrajzával és pár soros bemutatkozásával.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott