Elektropolírozás, szerszámgyártás feladatokra betanított munkást keresünk Pomázon

KORROFOB Kft.
Pomáz
Bruttó 1 000 Ft / Óra
2021. 03. 09.

Galvanizálós szerszámgyártása, lakatosipari tevékenység, rozsdamentes acéltermékek elektrolitikus polirozása.

Közel 40 éves cég, exporttevékenységgel, a munkafolyamat során a hegesztő szakmában kitanitás, bentlakás megoldható,

Feladatok

  • acél, sárgaréz- és réz félkészárúból függesztő szerszámok készitése
  • szerszámok műanyag-bevonatolása  PVC kopolimerrel
  • rozsdamentes acéltermékek pácolása és elektrolitikus polirozása

Elvárások

  • Elektropolírozás, szerszámgyártás

Előnyök

Nem kell

Amit kínálunk

  • 2000 négyzetméteres területen, 300 négyzetméteres üzemcsarnokban folyik a munka

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott