Senior könyvelő kollégát keresünk új könyvelő csapatunkba

A Eurofins cégcsoport a világ egyik vezető laboratóriumi és analitikai szolgáltatásait nyújtó cége 1987 óta. Cégünk 50.000 alkalmazottal, 1.000 laboratóriummal jelenleg több mint 50 országban van jelen.

Az Eurofins NSC Hungary Kft - mely a cégcsoport 18 magyarországi cége részére végzi a könyvviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat - keres újpesti irodájának bővülő csapatába teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel Senior könyvelő kollégát.

Feladatok

Milyen feladatok várnak az új kollégára?

  • a cégcsoport meghatározott magyar cégeinek teljeskörű könyvelésének koordinálása - a könyvelési vezető irányításával, esetenként operatív könyvelési feladatok ellátása
  • a junior könyvelő(k) munkájának felügyelete, ellenőrzése
  • elhatárolások, céltartalékok elszámolása, nyilvántartása, könyvelés
  • főkönyvi és analitikus egyeztetések - junior kollégák bevonásával (vevő, szállító, bér, adók)
  • adóbevallások, statisztikák készítése
  • cégcsoporton belüli tranzakciók könyvelésének egyeztetése
  • havi zárások elkészítése a tárgyhót követő hó 3. munkanapjára
  • aktív részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében, kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal
  • részvétel a cégcsoport új cégeinek könyvelésének kialakításában, beszervezésében

Elvárások

Az ideális jelentkezőnk jellemzői:

  • Regisztrált mérlegképes könyelői végzettség
  • 4-5 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office programok, főként az Excel haladó szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Jellemző rá az önállóság, pontosság és precizitás
  • Megbízható és felelősségteljesen végzi munkáját

Előnyök

Előnyt jelent jelöltünk számára:

  • Könyvelőirodai, vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Kulcs-Soft program ismerete
  • Középszinten kommunikál angolul

Amit kínálunk

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Multinacionális környezetben dolgozunk, mégis családias a légkör
  • Dinamikusan fejlődő cégként, stabil háttérrel támogatjuk az új csapattagunk szakmai fejlődését
  • Változatos, pörgős, nem standard feladatokkal várjuk leendő kollégáinkat
  • Munkavállalóinknak végzettségüknek és tapasztalataiknak megfelelő versenyképes fizetést kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott