Lejárt hirdetés

Irodai asszisztens állás Budapesten

Financial Expert Kft.

Egyéb asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest

Nettó 200000 / Óra
1970. 01. 01. 01:00

A Financial Expert Kft. magyar tulajdonú, budapesti központú 2006 óta működő, a pénzügyi közvetítő piacon meghatározó cég központi csapatába keresünk munkatársat, irodai asszisztens munkakörben.

Feladatok

  • Menedzsment, és országos hálózat munkájának támogatása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Partnerek, vendégek fogadása
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése
  • Napi operatív feladatokban való aktív részvétel

Elvárások

  • Precíz munkavégzés, pontosság
  • Jó szervező, és kommunikációs készség
  • Microsoft Office termékek felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)

Előnyök

  • Nyitott, pozitív személyiség
  • Pénzügyi termékek ismerete
  • Partnerkapcsolattartásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szabad hétvége
  • Pozitív, családias légkör
  • Stabil, meghatározó piaci szereplő cégnél való munkavégzés