Pénzügyi asszisztens állás Budapesten

I&S Limited Kft.
Budapest II. kerület
Bruttó 260 000 Ft - 370 000 Ft / Hónap
2021. 02. 12.

Milyen az ideális jelöltünk?

Olyan kollégát keresünk, aki a pénzügyekben felelősségteljes és maximálisan megbízható. Valamint legyél agilis, lojális és tervezz hosszú távra, hiszen szeretnénk, ha sok csapatépítőre mehetnénk együtt.

Feladatok

  • Pénzügyek és a számlázási folyamatok menedzselése
  • Belső elszámolások, pénzügyi riportok készítése
  • Pénzügyi döntések előkészítése
  • A cég költségvetésének állandó nyomon követése
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtőkkel

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 1-3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony/társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nívós munkakörnyezet
  • Budapest központi részén található, prémium kozmetikai centerben.
  • Nemzetközileg elismert, stabil céges háttér
  • Felkészült és elhivatott kollégák
  • 9:00-17:00h-ig tartó munkaidő
  • Kiemelten jó lokáció és megközelíthetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott