Üzletvezető álláslehetőség Polányban

Polányban található kúriánkba keressük jó probléma megoldó és kommunikációs képességgel, a szakmai fejlődés iránti igénnyel és képességgel rendelkező leendő kollégánkat.

Munkavégzés helye: Babérliget Kúria, Polány

Feladatok

  • Az étterem irányítása, gazdaságos üzemeltetése
  • Munkafolyamatok, munkafeladatok szervezése
  • Szoros együttműködés a konyha vezetőjével és a sales kollegákkal
  • Az éttermi személyzet irányítása
  • A beszállítók, szolgáltatók koordinálása a velük való kapcsolat tartás
  • A rendezvények koordinálása, lebonyolítása
  • Részvétel a minden napi operatív munkában
  • Vezetőség felé történő kimutatások, beszámolók elkészítése

Elvárások

  • Vendéglátásban szerzett szakmai és vezetői tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Élelmiszer biztonsági ellőírások (HACCP) betartása és betartatása
  • Határozott fellépés, magabiztos kommunikáció
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógép rutinszerű használata
  • Jogosítvány
  • Angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előny)

Amit kínálunk

  • Barátságos, családi hangulatú munkahelyi környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, biztonságos munkalehetőség
  • Igény esetén szálláslehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Többműszakos