Építésvezető állás Budapesten

Építésvezető munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben.

Munkavégzés helye: Budapest környéke, projektjeink helyszíne.

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Feladatok

  • Beruházások kivitelezési munkáinak helyszíni koordinálása a projektvezető mérnök szakmai irányításával,
  • Közreműködés a kivitelezés ütemezésében, irányításában,
  • Elvégzett munkák műszaki és minőségi ellenőrzése,
  • Részvétel az alvállalkozók kiválasztásának folyamatában,
  • Anyagrendelések ütemezése, anyagátvétel és -átadás a munkavégzéshez,
  • Építési adminisztráció teljeskörű lebonyolítása,
  • Vagyon- és munkavédelmi előírások betartásának ellenőrzése.• Beruházások kivitelezési munkáinak helyszíni koordinálása a projektvezető mérnök szakmai irányításával,
  • Vagyon- és munkavédelmi előírások betartásának ellenőrzése.

Elvárások

  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vagy
  • Építész technikusi végzettség és több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Nagyfokú önállóság, szervezőkészség,
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Építéstechnológiai és szabvány ismeretek.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános