Ingatlanértékesítő munkakörbe kollégát keresünk Budapesten

Family Property Center Kft.

Ingatlanértékesítő

Munkavégzés helye: Budapest

2021. 01. 05. 09:24

2021-ben legyen Ön a legújabb „családtagunk”!

Csatlakozzon értékesítői csapatunkhoz, és építsen karriert már néhány hónap alatt!

A Családi Ingatlan értékesítő munkatársakat keres csillaghegyi, újpesti, és 11. kerületi irodáiba.

2021. januárjától, új kollégáinknak 1 millió Ft értékű betanulási csomag garantálja, hogy néhány hónap alatt, a legsikeresebb tagjai lehessenek a Családi Ingatlan csapatának!

A tevékenység indításához vállalkozói jogviszony nem szükséges!

Leendő kollégánknak ezt garantáljuk:

  • 100%-ban gyakorlati alapokon nyugvó díjmentes képzés, mentori támogatással
  •  FIX JÖVEDELEM+KÖLTSÉG TÉRÍTÉS+TELJESÍTMÉNY ARÁNYOS MOZGÓBÉR
  • Nálunk NINCS a munkatársra hárított telefon költség, marketing hozzájárulás, asztalpénz, stb.
  • Ezzel szemben van több ezres valós kereső ügyfélkör, és értékesíthető ingatlankínálat,
  • Biztosított a munkatársunk teljesítményéhez igazodó, gyors karrier építési lehetőség,
  • És a sikeres munkát kiszolgáló asszisztensi támogatás, európai szintű irodai háttér, teljes körű marketing támogatás
  • Rugalmas családbarát munka, „kötetlen” munkaidő,
  • A Családi Ingatlan összeszokott csapatának támogatása, biztonsága

Kollégánk feladata lesz:

  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása,
  • A Családi Ingatlan kínálatának folyamatos bővítése,
  •  Napi szintű kapcsolattartás ügyfelekkel.

Alapvető elvárásaink:

  •  Magas szintű kommunikáció, pozitív életszemlélet, tanulási készség
  • Pontosság, munkabírás, rugalmasság, probléma megoldó képesség
  • Alapvető számítógépes ismeretek.

Előny lehet:

  • Bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Helyismeret, kapcsolatrendszer,
  • Ingatlanszakmai OKJ-s végzettség

Ha a következő munkakörök érdeklik - területi képviselő, üzletkötő, tanácsadó, ingatlanreferens, ingatlanértékesítő, ingatlanközvetítő, értékesítő - és szívesen kipróbálná, milyen a legsikeresebbek között, a Családi Ingatlan csapatában dolgozni, küldje el önéletrajzát nekünk!