Raktározás, logisztika

Sofőr kollégát keresünk furgonra belföldi munkára

Munkavégzés helye: Budapest
2020. 10. 28. 15:13

Cégünk sofőr kollégát keres belföldi fuvarokra.
Napi 300-600km-es túrák 5-10 lerakóval.
Indulás/érkezés Budapest
Munkavégzés hétfőtől péntekig heti 3-5 nap.

Feladatok:

  • Áruk kézi be és ki rakodása
  • Adminisztrációs feladatok pontos elvégzése
  • Autó állapotának és tisztaságának megőrzése

Elvárások:

  • Furgonon szerzett vezetési tapasztalat
  • Jó tájékozódás az ország egész területén
  • Igényes rendezett megjelenés
  • Megbízhatóság
  • Pontosság(sürgős határidős fuvarok)

Fix napibér + prémium teljesítmény és fogyasztás fügvényében.
Megegyezés szerint az autó lehet hazajáros.

Dél pest M0-ás környéki lakhely előnyt jelent.

Jelentkezni emailben fényképes önéletrajzzal lehetséges a "Jelentkezem" gombra kattintva.