Budapesten laboratóriumi asszisztens / adminisztrátor állás

Semmelweis Egyetem Intézmény
Budapest IX. kerület
Bruttó 220 000 Ft / hónap
2020. 10. 28.

Semmelweis Egyetem, Transzlációs Medicina Intézet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS / ADMINISZTRÁTOR

Feladatok

  • Állatkísérletes és/vagy molekuláris biológiai módszerek (ELISA, PCR,WB, FACS) és/vagy sejttenyésztés (ezen területeken szerzett jártasság az elbírálásnál előnyt jelent)
  • A kísérletes labor rendjének fenntartása
  • Egyetemi adminisztratív feladatok (engedélyek, hivatalokkal kapcsolat-tartás, konferenciák, utazások ügyintézése). Pályázati pénzügyi keretek, készletek, műszerek nyilvántartásba vétele, folyamatos nyilvántartása.

Elvárások

  • Kísérletes / kutató laboratóriumi módszertani ismeretek
  • Kézépfokú angol nyelvtudás
  • MS Office (különösen Excel, Word) ismeret
  • English CV and motivation letter.

Előnyök

  • Kutató laboratóriumban és/vagy adminisztratív munkakörben (pl. titkár/nő) szerzett tapasztalat
  • egyetemen szerzett munka-tapasztalat
  • Pontosság, megbízható személyiség
  • Együttműködési készség
  • Szakmai tudása, gyakorlata és kompetenciája szerint végzi asszisztensi tevékenységét
  • Lelkes, dolgozni szerető, munkáját hivatásnak tekintő munkatárs

Amit kínálunk

  • Főállású munkabér (brutto 220 000 Ft + kafetéria + utazás támogatás)
  • Teljes munkaidő, azonnal betölthető (főállásu egyetmi hallgatók jelentkezését nem várjuk)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott