Adminisztráció, irodai munka

Vezetői asszisztens munkatársat keres az Aesthetica Orvosi Központ teljes munkaidőben

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
2020. 10. 21. 12:05

Dinamikusan fejlődő magán-egészségügyi központunk több mint két évtizedes nemzetközi háttérrel rendelkezik. Tíz éve nyújt kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat esztétikai, szépészeti és egészségügyi területen. Mindezt professzionális orvosi háttérrel, empatikus hozzáállással és egyedülálló berendezésekkel.

Feladatok:

  • Ügyvezető igazgató és a cégvezető munkájának segítése, a szükséges asszisztensi és adminisztratív feladatok ellátása
  • Irodai, titkársági feladatok ellátása (levelek, szerződések iktatása, naprakész aktualizálása, stb.)
  • Tárgyalások és értekezletek egyeztetése, megszervezése és előkészítése, emlékeztetők, jegyzőkönyvek készítése, az abban kiadott feladatok nyomon követése
  • Projektek előkészítésében való részvétel, folyamatok összefogása
  • Vezetőkkel és a partnerekkel való kapcsolattartás szóban és írásban, magyar és angol nyelven egyaránt
  • Könyvelési osztály munkájának támogatása
  • Irodai technikai infrastruktúrában felmerülő problémák megoldásának menedzselése, iroda működésének felügyelete
  • Ad hoc jellegű feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági, pénzügyi vagy egyéb gazdasági jellegű végzettség
  • Minimum 3-4 év releváns tapasztalat
  • Kimagasló ismerete az MS Office alkalmazásoknak
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség, tárgyalóképesség
  • Rugalmasság, proaktivitás
  • Önálló, precíz munkavégzés, rendszerező készség
  • Lojalitás, maximális megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • könnyen megközelíthető, modern irodaház
  • családias légkör, támogató vezetők, jó hangulatú munkahely
  • versenyképes fizetés
  • azonnali kezdés