Irodai asszisztens kollégát keresünk Budapest XVIII. kerületi munkavégzéssel

Benzinkutak és éttermek üzemeltetésével foglalkozó cég irodai asszisztenst keres, XVIIÍ. kerületi irodába.

Feladatok

  • kimenő- bejövő számlák és elszámolások rögzítése, nyílvántartása, ellenőrzése
  • banki utalások előkészításe
  • belső dokumentumok rendszerezése, karbantartása
  • levelezés nyílvántartása,szerződések, iratok nyilvántartása, rendezése, lefűzése
  • személyügyi anyagok kezelése, karbantartása,

Elvárások

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel és Word magas szintű ismerete)
  • pontos precíz önálló munkavégzés
  • a könyvelő munkájának segítése, könyvelési anyagok előkészítése

Előnyök

  • könyvelői, bérszámfejtési tapasztalat.

Amit kínálunk

  • napi 8 órás munkavégzés
  • nyugodt munkakörülmények
  • hosszútávú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott