Call Center állás Budapesten

Üzletközpontunkba munkatársat keresünk CALL CENTER  pozícióba.

Ha szeretnél egy fiatalos, sikeres csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzánk és próbáld ki magad ebben a világban!

Feladatok

  • Kimenő hívások indítása saját adatbázisból
  • Bejövő hívások fogadása
  • Ügyfélkör bővítése
  • Adminisztrációs tevékenység
  • Szoros együttműködés a vezetőséggel

Elvárások

  • Legyél eredményorientált
  • Kommunikálj kiválóan, légy türelmes, empatikus és proaktív
  • Pozitívitás, lendületesség jellemezzen
  • Fejlődési és tanulási vágy hajtson
  • Jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezz
  • Legyen igényes a megjelenésed

Amit kínálunk

  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Magas teljesítményedet kiemelkedő jutalékkal ismerjük el
  • Színvonalas munkakörnyezetben, nagyon jó csapat tagjaként dolgozhatsz
  • Stabil vállalati háttér áll majd mögötted
  • Hosszútávú munkalehetőséget, folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség biztosítunk
  • Teljeskörű betanítással és folyamatos tréningekkel segítünk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott