Slepptúrás értékesítő, üzletkötő kollégát keresünk Fejér megye, Veszprém és Pest megye területére

Dr. Juhász Kft.

2020. 10. 12.

A Dr. Juhász Kft egy székesfehérvári édesipari termékeket gyártó cég, amely multi, nagykereskedelmi és kiskereskedelmi partnereit látja el napi szinten az ország számos részén.

Cégünk új munkatársakat keres slepptúrás értékesítő, üzletkötői pozícióra Fejér megye, Veszprém és Pest megye területére kiterjedően:

Feladatok:

  • Slepptúrás értékesítés, termékek szállítása
  • Új kiskereskedelmi egységek felkutatása, bolthálózat építése
  • Édesipari termékek bemutatása és értékesítése
  • A cég területi képviselete és elsődleges tárgyalások lebonyolítása
  • Rendelések folyamatos felvétele és teljesítése, túraútvonal összeállítása

Elvárások:

  • Értékesítésben (élelmiszeripari) szerzett szakmai tapasztalat (1-3 év)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás, pontos munkavégzés és rugalmasság
  • Ügyfélközpontúság és lojalitás
  • Jó helyismeret

Amik kínálunk:

  • Versenyképes bérezés ( alapbér+jutalékrendszer )
  • Céges autó
  • Önálló munkavégzési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Biztos, hosszútávú, bejelentett munkahely
  • Jó munkahelyi légkör és támogató vezetés

Elsősorban székesfehérváriak jelentkezését várjuk.

Küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott