A Fornetti Kft. bolti eladó munkakörbe munkatársat keres Budapesten

Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

Feladatok

  • A fagyasztott pékárukat veszed át a szállítótól és készíted elő a hajnali órákban
  • Korán reggel megsütöd a péksüteményeket, elkészíted a szendvicseket és a feltöltöd a pultot, mire kinyit az üzlet és jönnek az első vásárlók.
  • A vásárlókat kiszolgálod és kezeled a pénztárgépet.
  • Minden vásárló örül annak, ha udvariasan szolgálják ki a boltjainkban.

Elvárások

  • Középfokú végzettséged van.
  • Megbízhatóan, aktívan dolgozol.
  • Segítőkész és nyitott vagy az emberekkel szemben, szeretsz csapatban dolgozni.
  • Vállalod a korán kelést a hét 5 napján, kétműszakos váltásban. (5:00-13:00, 12:00-20:30)
  • Nincs még gyakorlatod, mert a kollégáink szívesen betanítanak a feladataidra

Amit kínálunk

  • Hosszú távon szeretnénk veled együtt dolgozni.
  • Biztos munkahelyed lesz, egy fejlődő vállalatnál.
  • Megismerheted a Fornetti technológiát, amivel a péksütemények készülnek.
  • Megbecsüljük a munkádat, stabil, tervezhető jövedelmet kapsz.
  • Térítjük a munkába járásodat.
  • A belépéstől kezdve igényes munkaruhát adunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott