Automatizálási technikus állás Budapesten

Budapesti telephelyű, összeszerelő-, ellenőrző- megmunkáló- és robotos állomásokat, sorokat fejlesztő vállalkozás keres AUTOMATIZÁLÁSI TECHNIKUS munkatársat.

Feladatok

  • Gyártóberendezések, eszközök építése, összeszerelése, üzembe helyezésükben való részvétel
  • Egyedi gépek mechanikus átalakításában, helyszíni gépészeti karbantartási munkákban való részvétel
  • Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
  • Kereskedelmi és gyártott alkatrészek elszállítása budapesti és vidéki partnereinktől kisteherautóval

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Kézi szerszámgépek magabiztos üzemeltetése
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Célgépépítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Juttatási csomag (prémium, céges autó használatának lehetősége)
  • Fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Azonnali kezdési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott