Gyártás, termelés

Automatizálási technikus állás Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest XIX. kerület
2020. 09. 22. 13:37

Budapesti telephelyű, összeszerelő-, ellenőrző- megmunkáló- és robotos állomásokat, sorokat fejlesztő vállalkozás keres AUTOMATIZÁLÁSI TECHNIKUS munkatársat.

Feladatok:

  • Gyártóberendezések, eszközök építése, összeszerelése, üzembe helyezésükben való részvétel
  • Egyedi gépek mechanikus átalakításában, helyszíni gépészeti karbantartási munkákban való részvétel
  • Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
  • Kereskedelmi és gyártott alkatrészek elszállítása budapesti és vidéki partnereinktől kisteherautóval

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Kézi szerszámgépek magabiztos üzemeltetése
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Célgépépítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Juttatási csomag (prémium, céges autó használatának lehetősége)
  • Fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Azonnali kezdési lehetőség