Ruhajavítónkba varró pozícióban keresünk munkatársat

ADLA Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 1 100 Ft - 1 800 Ft / óra
2020. 09. 21.

Varrónők / Varró úrak figyelem! Budapesten három helyen(Aréna Mall, Pólus Center, Westend City Center) sikeresen működő ruhajavító üzleteinkbe, bővülési szándék miatt, keresünk kollégákat hosszú távra varró pozícióba. Ruhajavításban, jártas szakemberek előnyben!

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk vagy telefonon: +3670/ 337 4855 (10h-20h-ig)

www.ruhadoki.hu RuhaDoki

Feladatok

  • Ruhajavítés
  • ruha méretre igazítás és maszk varrás.

Elvárások

  • szakmai jártasság a varrásban( minimum 3 év munkatapasztalat!)
  •  jó hozzáállás az új dolgok elsajátításához, mert valószínű lesz 1-2 dolog, amit mi máshogy csinálunk, mint ahogy megszoktad
  • precizitás
  • lendületes munkavégzés
  • kreativitás
  • problémamegoldó készség

Előnyök

  • Ruhajavításban több éves munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • Fejlődő cégünknél jó kereseti lehetőséget( nettó 1100-1800Ft/óra)
  • teljesítmény bérezés
  • fizetett szabadságot
  • táppénzt
  • útiköltségtérítést
  • év végi prémiumot
  • rugalmas munkaidőt
  • kellemes munkakörnyezetet és cégen belüli előrelépési lehetőséget.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános