Értékesítő állás Budapest

Irodabútorok forgalmazásával és belsőépítészeti projektkivitelezéssel

foglalkozó csapatunk, a G-GREEN INTERIOR KFT.

új üzleti partnerkapcsolatok kiépítésére

SALES MANAGER munkatársat keres.

Feladatok

A POZÍCIÓRÓL BŐVEBBEN:

  • A G-Green cég képviselete, szolgáltatásaink népszerűsítése
  • Új üzlet szerzése
  • Hazai irodabútorozási és belsőépítészeti projektek felkutatása és megpályázása
  • Megrendelőink igényeinek felmérése, tárgyalás, kapcsolattartás személyesen, tanácsadás (opcionálisan külső szakértő bevonásával)
  • Pályázatfigyelés, piacfigyelés, versenytársfigyelés
  • Árajánlatkérések megválaszolása, árkalkulációk összeállítása, bemutatkozó prezentációk és szakmai tanácsadás

Elvárások

AMILYENNEK AZ ÚJ MUNKATÁRSUNKAT ELKÉPZELJÜK:

  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  •  B kategóriás jogosítvány
  • Sales véna
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Kifinomult és határozott kommunikáció
  • Ambiciózus attitűd
  • Német vagy angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban

Előnyök

  • Építő- és bútoripari értékesítői tapasztalat kiemelt előny ezen a területen
  • Műszaki rajz olvasás
  • Bútoripari, belsőépítészeti, vagy egyéb releváns végzettség
  • Projektvezetési tapasztalat

Amit kínálunk

AMIN NÁLUNK VÁR:

  • Alapbér és kiemelt jutalék (határ a csillagos ég
  • Szakmai fejlődés; kiállítások, konferenciák

MIT ÉRDEMES TUDNI RÓLUNK:

  • G-Green Interior Kft. elkötelezett a fenntartható fejlődés és innovatív megoldások iránt
  • Irodánk egyben az általunk képviselt ergonómiai irodakörnyezet bemutatóterme is
  • Nagy volumenű, nívós belsőépítészeti projekteken dolgozunk
  • Nemzetközi designer bútorforgalmazókkal állunk kapcsolatban; külföldi szakkiállításokon is rendszeresen jelen vagyunk
  • Aktív, szakmailag felkészült és vidám teamben alkotunk nap-mint nap
  • Nálunk a versenyképes fizetés mellett csapatépítő programok és közös céges események is várnak rád
  • A G-Green egy magyar tulajdonú, 70 éves múltú cégcsoport tagja
  • Nálunk minden nap lehetőség a szakmai fejlődésre, kapcsolati tőke bővítésére
  • Célunk teljeskörű irodai megoldások nyújtása, szem előtt tartva szlogenünket: „more than green, more than furniture”.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 13. kerület

JELENTKEZÉS: Az önéletrajzodat bérigénnyel a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, a pozícióra való jelentkezéskor kérlek a tárgymezőbe az alábbit írd: „SALES G-GREEN iroda”.

Tájékoztatjuk, hogy a hirdetésre történő jelentkezésével elfogadja az Adatvédelmi Tájékoztatónkban foglaltakat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott