Projekt támogató munkatársat keresünk Budapesten

A Garzon Bútor Kereskedelmi Kft. a hazai bútoripar ismert szereplője, de Európa-szerte is részt veszünk nagyszabású, kreatív, egyedi belsőépítészeti projektek kivitelezésében.

                                                   A Garzon Bútor Kft. csapatába ezúttal

                                  PROJEKT TÁMOGATÓ MUNKATÁRSAT keresünk.

HA A TÖBBSÉGRE IGEN-A VÁLASZOD, AKKOR KÜLDD EL A CV-D

  • Van projektmunkában szerzett tapasztalatod?
  • Érdekel a design bútor-és belsőépítészet világa?
  • Innovatív, kreatív szakmai környezetben képzeled el magad?
  • Műszaki gondolkodásúnak tartod magad?
  • Megvillantanád a kreatív-éned is?
  • Precízen és pontosan dolgozol?
  • Jó szervező és koordinációs képességgel rendelkezel?
  • Tanulékony és talpraesett vagy?
  • Ügyfélközpontú vagy?

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XIII. kerület / vagy Székesfehérvár

Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével a „Projektmunkatárs” megnevezéssel "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. A bér bértárgyalás után, a meglévő szakmai tapasztalat-végzettség arányában kerül kialakításra.Pályázata megküldésével elfogadja az adatkezelési szabályzatunkat.

Feladatok

FELADATOK, MELYEKET RÁDBÍZNÁNK:

  • A projektmenedzser munkatársak back-office támogatása, értékesítő-és projektcsapattal szoros együttműködés
  • Helyszíni felméréseken való részvétel, egyedi belsőépítészeti projektkivitelezésekben való részvétel
  • Árajánlatkérések megválaszolása, árkalkulációk összeállítása, bemutatkozó prezentációk készítése, szerződések előkészítése
  • Kapcsolattartás a Partnerekkel, Kollégákkal és az Alvállalkozókkal (telefonon és e-mailen)
  • Megrendelőink igényeinek felmérése, tájékoztatás, kapcsolattartás
  • Piacfigyelés, versenytársfigyelés
  • A projekthez kapcsolódó dokumentáció

Elvárások

AMILYENNEK AZ ÚJ MUNKATÁRSUNKAT ELKÉPZELJÜK:

  • Műszaki középfokú, vagy felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Office (excel kiemelten) alkalmazások ismerete
  • Műszaki rajz olvasás, excel használat
  • Tapasztalt munkatársak/Projektmenedzser szabadúszók / Pályakezdők/ diákok jelentkezését is szívesen látjuk

Előnyök

  • Bútoripari-vagy faipari végzettség/tapasztalat kiemelt előny ezen a területen
  • Értékesítésben, projektmunkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

AMI NÁLUNK VÁRJA AZ ÚJ MUNKATÁRSUNKAT:

  • Magas színvonalú, innovatív szakmai környezet; modern és egyedi bútorok tervezésével és kivitelezésével foglalkozunk
  • Fejlődési lehetőség a kihívásokat kereső szakemberek részére
  • Stabil, nagy múltú vállalati háttér
  • Összetartó csapat, családbarát cégkultúra

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott