Generálkivitelező cég keres projektvezető kollégát Budapest és környékén

Bigpaul-Bau Kft.

2020. 09. 17.

Bővülő cégünk keres műszaki előkészítésért és saját projektekért felelős munkatársakat.

Munkavégzés keretei:

  • heti 40 óra rugalmas munkarendben
  • Heti egy fix időpontban megbeszélésen való részvétel. (maximum 1-1,5 óra)
  • A munkavégzés helye Budapest és vonzáskörzete, az aktuálisan futó 2-6 projekt helyszínén.

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk.

Feladatok

  • árajánlatok, ütemtervek írása.
  • Árajánlatok bekérése
  • beosztás készítés
  • projektek lebonyolítása, végigkövetése gazdaságos műszaki, pénzügyi és adminisztratív megvalósítása a szerződéskötéstől az átadásig a hatályos jogszabályoknak, műszaki előírásoknak és szabványoknak megfelelően.
  • a rábízott projekthez tartozó megrendelővel, alvállalkozóval, beszállítóval, műszaki ellenőrrel és egyéb a munka elvégzéséhez elengedhetetlen szervezetekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • felhasználói szintű excel, word ismerete
  • kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • középfokú végzettség

Előnyök

  • jó problémamegoldó készség
  • EKR, építési e-napló ismerete, rendszeres használata
  • középfokú angol nyelvtudás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető