Marketing, média, újságírás, PR

Kereskedő, Online marketing pozícióba kollégát keresünk Budapest és környékén

Munkavégzés helye: Budapest és környéke
Fizetés: Nettó 200000 - 300000 / hónap
2020. 09. 15. 13:22

A PC-Parts Kft. 2002-ben alakult számítástechnikai termékek nagykereskedelemként, azóta változatlan néven és cégformában működve szolgálja ki ügyfeleit.

A termékkörök folyamatos bővülésének köszönhetően a szórakoztató elektorinka és a mobiltelefonok disztribúciójában is jelentős szerepet tölt be.

Ajánlataink hatékonyabb kommunikációja érdekében keressük leendő munkatársunkat.

Feladatok:

  • Vevőkkel, üzleti partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Értékesítési stratégiák végrehajtása, nyomon követése
  • Promóciós hírlevelek, kommunikációs anyagok elkészítése
  • MS Office (különösen excel) magabiztos használata
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • minimum 1 év értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • online marketingben szerzett tapasztalat
  • középfukó angol nyelvtudás

Előnyök:

  • számítástechnikai alkatrészek (perifériák, komponensek) ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • nyitottság a technológiai innovációra
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • fiatalos csapat
  • exclusive munkakörnyezet
  • versenyképes bérezés