Termékfelelős (számítástechnika - komponensek, perifériák)

A PC-Parts Kft. 2002-ben alakult számítástechnikai termékek nagykereskedelemként, azóta változatlan néven és cégformában működve szolgálja ki ügyfeleit.

Készletgazdálkodásunk fejlesztése érdekében Termékfelelős munkatársat keresünk azonnal kezdés lehetőségével.

Feladatok

  • Beszállítókkal, üzleti partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Készletgazdálkodás, forecast
  • Ajánlatok kiértékelése
  • Ajánalatok tervezése / piacelemzés

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítástechnikai termékek ismerete (komponensek, perifériák, PC/Notebook)
  • Excel, adatbázis kezelés magabiztos használata
  • B2B szegmensben szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfukó angol nyelvtudás

Előnyök

  • jó kommunikációs készség
  • nyitottság a technológiai innovációra
  • számítástechnikai tendenciák ismerete
  • nagykereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • fiatalos csapat
  • exclusive munkakörnyezet
  • versenyképes bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános