Kereskedelem, értékesítés

Autóalkatrész eladó kollégánkat keressük Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület
2020. 09. 07. 11:54

Szereted az autókat?

Érdekel az autóalkatrészek világa?

Van érzéked a szereléshez?

Esetleg szeretnél pénzt keresni a hobbiddal?

Akkor nálunk a helyed!

A VW cégcsoport alkatrészeinek kereskedelmével foglalkozó üzletünk

ALKATRÉSZ ELADÓ

kollégáját keresi, határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony keretében.

Ha érdekelnek a lehetőségek, olvasd el figyelmesen az alábbiakat!

Feladatok:

  • az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása
  • ügyfelek profi kiszolgálása e-mail-ben, telefonon és személyesen
  • adminisztratív feladatok ellátása (megrendelések, nyilvántartások naprakész vezetése, adatbázis karbantartás) szállításra,
  • árukiadásra vonatkozó feladatok ellátása
  • raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • pontosság, precizitás
  • jó problémamegoldó készség
  • vállalkozó szellem
  • vevőközpontúság
  • határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • szervezőkészség, kreativitás, tervezési készségek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet)
  • kulturált megjelenés

Előnyök:

  • autóalkatrész ismeret vagy szerelési tapasztalat
  • kiskereskedelem területén szerzett szakmai gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • jól szervezhető időbeosztás
  • teljesítmény függvényében emelkedő, az ágazati átlag feletti jövedelem
  • fiatalos, támogató csapat
  • munkaruha
  • szakmai fejlődés lehetősége