Ingatlanértékesítő- ügyfélszolgálati munkatársnak álláslehetőség Budapesten

Livlia Kft.
Budapest V. kerület
Bruttó 300 000 Ft / Óra
2020. 09. 04.

Ingatlanértékesítő- ügyfélszolgálati munkatárs

Kik vagyunk mi?:

 A Livlia hazánk első hibrid ingatlanértékesítést és-vételt támogató szolgáltatása.

2017-ben alakult a hazai és regionális, offline, valamint online ingatlanpiac megreformálásának céljával.

Jelenlegi célunk az ingatlanértékesítési folyamatlánc lehető legmagasabb fokú digitalizációja és automatizálása mind eladói, mind vevői oldalon.

Amiben leginkább különbözünk a többi piaci szereplőtől:

  • Nálunk nem kell hideg hívni, vagy ingatlanokat felkutatni
  • Fix fizetést és egyértelmű bónuszokat biztosítunk, nem jutalékban fizetünk

  • Nem kell ingatlanbemutatást végezni

Munkavégzés helye:

  • Budapest V. kerület

Kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, "Jelentkezem" gombra kattintva és mi minden esetben visszajelzünk.

Feladatok

  • Rendszeres kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek tájékoztatása és segítségnyújtás a szerződésben.
  • Meglévő szerződésállomány kezelése
  • Telefonos és online segítségnyújtás, technikai és ingatlan szakmai kérdésekben.

Elvárások

  • Ingatlanközvetítő szakképesítés (OKJ-s bizonyítvány)
  • Minimum 2 év ingatlan értékesítési tapasztalat
  • Számlaképesség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Pozitív, problémamegoldó, eredményorientált attitűd
  • Határozottság, jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Igényes megjelenés

Előnyök

  • Ügyfélszolgálatos vagy Call centeres tapasztalat
  • Egyéb értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Havi bruttó 300.000 Ft jövedelem & 150.000 Ft-ig terjedő teljesítmény bónusz, valamint ezen felül értékesítési bónusz
  • Munkavégzés kizárólag munkanapokon 9:00-18:00-ig
  • Megbízási szerződés
  • Hosszútávú munka és karrier építési lehetőség
  • Díjmees szakmai képzések
  • Kellemes,modern munkakörnyezet
  • Fiatalos, profi csapat
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök és rendszerek biztosítása
  • Egy teljesen új szemléletmód a hazai ingatlanpiacról

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott