Pénzügyi ügyintéző kollégát keresünk Budapesten

Pénzügyi Ügyintéző

Feladatok

  • számlák tartalmi és formai ellenőrzése, előkészítése könyvelésre, adatrögzítés,
  • vevő számlák kiállítása és folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • vevő számlák befolyásának figyelése, kintlévőségek behajtásának kezdeményezése, koordinálása
  • egyéb pénzügyi adminisztráció elvégzése.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Pénzügyi terület iránti orientáltság
  • Felhasználó szintű MS Excel ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyök

  • mérlegképes könyvelő

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség
  • vidám, fiatalos, támogató csapat
  • összetett, felelősségteljes munka
  • modern, felszerelt iroda, mobiltelefon, laptop
  • közlekedés munkaügyben: kulcsos autó (pool car) biztosításával
  • versenyképes juttatási csomag

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: 3-5 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Központi iroda: Budapest XIV. kerülete

A MUNKAKEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA: azonnal

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Nem igényel nyelvtudást

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata,
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános