Költség- és árszakértő munkakörbe álláslehetőség Budapesten

Feladatok

  • Építési (főként magasépítési) beruházások előkészítése során  elkészült szakági tervdokumentációk ellenőrzése és költségvetésekkel történő összevetése, árszakértői vizsgálata, valamint a folyamatban lévő tervezési munkákba való bekapcsolódás a koncepcionális tervezéstől a tervjóváhagyás kiadásáig. A tervellenőrzési szakterülettel együttműködve az árazott, árazatlan költségvetések minőségi, mennyiségi és költségellenőrzési feladatainak ellátása, árszakértés.
  • A komplex építési beruházások kezelése, a kivitelezési dokumentáció vagy dokumentációrész megismerése, értelmezése, a költségvetés ellenőrzése szoftverek és ajánlatkérések útján (árajánlatkérés gazdasági szereplőktől, gyártóktól, anyag-beszállítóktól).
  • A vonatkozó jogszabályok és kamarai szabályzatok felhasználásával készített belső Tervellenőrzési szabályzatnak megfelelően ár- és költségellenőrzés, mérnökár elemzés, kalkuláció készítése.
  • Javaslattétel költségmegtakarítási lehetőségekre.
  • Részvétel a tárgyalásokon, tervezői kooperációkon, kapcsolattartás a társosztályokkal, társszakágakkal, külső közreműködőkkel.
  • Tervdokumentációk tartalmi ellenőrzése, hiánypótlás bekérése a tervezőtől, építtetőtől, a költségvetések szerkesztése, formázása, leggyakrabban MS Office Excel-ben.
  • Árszakértői vizsgálat, árképzések felülvizsgálata.
  • Közreműködés a beruházások utókalkulációjának, költségkövetésének összeállításában."

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, vagy szakirányú középfokú végzettség.
  • Magyar Mérnöki Kamarai vagy Magyar Építész Kamarai nyilvántartásba vétel.
  • Precíz munkavégzés, együttműködési képesség.
  • Egyéni és csapatban történő feladatellátás.
  • Magas szintű problémamegoldó és kommunikációs képesség.
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeret (TERC V.I.P., MS Office irodai alkalmazások, MS Projekt), egyéb irodai szoftverek felhasználói szintű használata.
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Előnyök

  •  B  kategóriás vezetői engedély.
  • Nagyberuházások árazásában vagy lebonyolításában szerzett hazai vagy nemzetközi tapasztalat.
  • Költségvetési támogatásból megvalósult magasépítési beruházásokban szerzett tapasztalat.
  • Közbeszerzési tapasztalat."

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes, vagy részmunkaidős álláslehetőség.
  • Nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk.
  • Vidám, támogató csapat.
  • Összetett, felelősségteljes munka.
  • Közlekedés munkaügyben: kulcsos autó (pool car) biztosításával.
  • Versenyképes juttatási csomag.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I): Építőipar, Ingatlan, Projektmenedzsment

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: Legalább 5 év szakmai tapasztalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Központi iroda: Budapest XIV. kerülete
  • Egyeztetések: Magyarország egész területe

A MUNKAKEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA: 2020. III. negyedév

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Nem igényel nyelvtudást

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz és bérigény megjelölésével.
  • Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata.
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános