Műszaki ellenőr pozícióba álláslehetőség Budapesten

Műszaki ellenőr

Feladatok

  • Magasépítési beruházások megvalósítása során
  • magasépítési (ME-É),
  • építménygépészeti (ME-G),
  • építményvillamossági (ME-V),
  • mélyépítési és mélyépítési műtárgyak (ME-M),
  • közlekedési építmények (ME-KÉ), valamint
  • vízgazdálkodási építmények (ME-VZ)
  • szakterületen az építőipari kivitelezési tevékenységről szóló 191/2009. (IX.15.) Korm. rendelet szerinti műszaki ellenőri feladatok elvégzése és dokumentálása.
  • A projektek tervszerinti megvalósulásának elérése, különös tekintettel a műszaki tartalomra, költségvetésekre, építtetői igényekre.

A fentiek értelmében:

  • a végleges építésügyi hatósági engedélyben és a hozzá tartozó, jóváhagyott, engedélyezési záradékkal ellátott tervdokumentációban, valamint a kivitelezési tervekben foglaltak betartatása;
  • az építőipari kivitelezési tevékenység, az építési-szerelési munka szakszerűségének ellenőrzése a végleges építési (létesítési) engedély és a hozzá tartozó jóváhagyott építészeti-műszaki dokumentáció, valamint a kivitelezési dokumentáció alapján;
  • az építmény kitűzése helyességének, szükség esetén a talajmechanikai, környezetvédelmi és egyéb felmérések, vizsgálatok megtörténtének ellenőrzése;
  • az építési napló(k) ellenőrzése, a bejegyzések és egyéb jegyzőkönyvek ellenjegyzése, észrevételezése;
  • a hibák, hiányosságok, eltérések dokumentálása, feltüntetése az építési naplóban;
  • a műszaki, illetve gazdasági szükségességből indokolt tervváltoztatásokkal kapcsolatos javaslatok megtétele;
  • a munkák eltakarása előtt azok mennyiségi és minőségi ellenőrzése;
  • az átadás-átvételi eljárásban való részvétel;
  • egyes építményfajták műszaki teljesítmény-jellemzőinek ellenőrzése, a technológiával összefüggő biztonsági előírások betartásának ellenőrzése;
  • a beépített építési termékek teljesítmény nyilatkozatai meglétének ellenőrzése;
  • az építési műszaki ellenőri feladatok elvégzésének dokumentálása az építési naplóban;
  • részvétel a helyszíni bejárásokon, tervtárgyalásokon, kooperációkon, tervdokumentációk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, észrevételezése;
  • kapcsolattartás a társ osztályokkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel, szakági kollégákkal;
  • folyamatos beruházási állapotjelentés készítése, a kivitelezési munkák fényképes dokumentálása, e-naplók ellenőrzése, vezetése.

Elvárások

  •  Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Legalább 5 éves releváns, magasépítési beruházásokban szerzett tapasztalat.
  • A jogosultság megszerzéséhez szükséges szakmai tapasztalat vagy aktív szakmagyakorlási jogosultság (engedély és nyilvántartásba vétel a fentebb jelölt szakágak bármelyikén).
  • Precíz munkavégzés, együttműködési képesség.
  • Egyéni és csapatban történő feladatellátás.
  • Magas szintű problémamegoldó és kommunikációs képesség.
  • Rugalmas, szeret és tud feszített tempóban dolgozni.
  • Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office irodai alkalmazások, MS Project), egyéb irodai szoftverek készségszintű használata.
  • B kategóriás vezetői engedély.
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Előnyök

  •  A tevékenység ellátásához szükséges további aktív Magyar Mérnöki Kamarai vagy Magyar Építész Kamarai jogosultság (engedély és nyilvántartásba vétel a fentebb jelölt további szakágak bármelyikén).
  • Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret tervezőprogramoknál (Autocad, vagy Archicad).
  • Nagyberuházások műszaki ellenőrzésében vagy lebonyolításában szerzett hazai vagy nemzetközi tapasztalat.
  • Költségvetési támogatásból megvalósult magasépítési beruházásokban szerzett műszaki ellenőri tapasztalat.
  • Közbeszerzési tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség.
  • Vidám, fiatalos, támogató csapat
  • Összetett, felelősségteljes munka.
  • Közlekedés munkaügyben: kulcsos autó (pool car) biztosításával.
  • Versenyképes juttatási csomag.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I): Építőipar, Ingatlan, Projektmenedzsment

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: Legalább 5 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Központi iroda: Budapest XIV. kerülete, Beruházások: Magyarország egész területe

A MUNKAKEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA: 2020. III. negyedév

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Nem igényel nyelvtudást

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz és bérigény megjelölésével.
  •  Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata.
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános