Műszaki projektmenedzser kollégát keresünk Budapesten

Műszaki projektmenedzser

Feladatok

  • Magasépítési beruházások megvalósítása során az építési beruházások, valamint az építési beruházásokhoz kapcsolódó tervezői, mérnöki és közbeszerzési szolgáltatások koordinációja, az építtetői szerepkör ellátása.

A fentiek értelmében:

  • tervezők munkájának, engedélyezési eljárások koordinálása, tervek véleményezése;
  • műszaki tervdokumentációk, műszaki tartalmak előkészítése, ellenőrzése;
  • beszerzési, közbeszerzési eljárás lebonyolításában való közreműködés, műszaki támogatás, műszaki kérdések megválaszolásában való részvétel, ajánlatok ellenőrzése;
  • szerződéskötések adminisztrációja, szerződések nyilvántartása, a teljesítés nyomon követése, változások kezelése;
  • kivitelezés nyomon követése, kivitelezés résztvevőinek koordinálása;
  • költségek nyilvántartása: teljesítésigazolások, számlák kezelése;
  • műszaki ütemtervek naprakészen tartása;
  • kapcsolattartás a társ osztályokkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel, szakági kollégákkal;
  • irodai és helyszíni egyeztetéseken való részvétel, projektkövetés, beszámolók, riportok készítése;
  • egyeztetés a hatóságokkal, harmadik felekkel.

Elvárások

  •  Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • Strukturált gondolkodásmód, rendszer- és projektszemlélet.
  • Kiváló elemző és problémamegoldó képesség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség.
  • Rugalmasság, szeret és tud feszített tempóban dolgozni.
  • Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office irodai alkalmazások, MS Project), egyéb irodai szoftverek készségszintű használata.
  • E-napló kezelési tapasztalat.
  • B kategóriás vezetői engedély.
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Előnyök

  • A Magyar Mérnöki, vagy a Magyar Építész Kamaránál nyilvántartott szakirányú műszaki ellenőri jogosultság.
  • Legalább 3-5 éves releváns, építési beruházási folyamatokban szerzett tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret tervezőprogramoknál (Autocad, vagy Archicad).
  • Nagyberuházások műszaki ellenőrzésében vagy lebonyolításában szerzett hazai, vagy nemzetközi tapasztalat.
  • Költségvetési támogatásból megvalósult magasépítési beruházásokban szerzett tapasztalat.
  • Közbeszerzési tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség.
  • Vidám, fiatalos, támogató csapat.
  • Összetett, felelősségteljes munka.
  • Közlekedés munkaügyben: kulcsos autó (pool car) biztosításával.
  • Versenyképes juttatási csomag.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I): Építőipar, Ingatlan, Projektmenedzsment

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: 1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Központi iroda: Budapest XIV. kerülete, Beruházások: Magyarország egész területe

A MUNKAKEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA: 2020. III. negyedév

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Nem igényel nyelvtudást

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz és bérigény megjelölésével.
  •  Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata.
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános