Igazi sales-es vénával rendelkező jelölteket várunk Sales Coordinator & Team Leader pozíciónkba

A Eurofins Food Analytica Kft,

- mely vállalat élelmiszeripari, takarmányipari, mezőgazdasági és élelmiszerkereskedelmi vállalatok számára biztosítja szolgáltatásait - keres

teljes munkaidőre és határozatlan idejű munkaszerződéssel

Sales Coordinator & Team Leader

kollégát, gyulai VAGY budapesti székhelyére.

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattinva lehet.

Feladatok

Milyen feladatok várnak?

  • A laboratóriumi szolgálatások magyarországi értékesítésével kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátása
  • Értékesítési célszámok meghatározása
  • Piaci növekedés biztosítása a sales munkatársakkal közösen
  • Kapcsolattartás belföldi meglévő ügyfelekkel
  • Szakmai kapcsolattartás ügyfeleinkkel szolgáltatásainkról, illetve a piacot érintő esetleges eseményekről, változásokról
  • Potenciális új ügyfelek felkeresése, ügyfélkör bővítése (akár hideg hívások)
  • Értékesítési csapat koordinálása: feladatok felosztása majd ellenőrzése, kollégák támogatása, motiválása
  • Adminisztráció/dokumentáció

Elvárások

Az ideális jelentkezőnk jellemzői:

  • Felsőfokú releváns természettudományi végzettség, preferáltan agrár/élelmiszermérnök
  • 3-5 év B2B értékesítésben, illetve főként területi értékesítésben (üzletkötőként) szerzett tapasztalat, és 1-3 év csapat irányításban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú/Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Értékesítői véna, sales-es beállítottság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, proaktív személyiség
  • Eredményorientált gondolkodásmód

Amit kínálunk

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A végzettségednek és tapasztalataidnak megfelelő versenyképes fizetést kínálunk (alapbér + bónusz; illetve, a pozícióhoz a laptop és a telefon mellé, céges autó jár)
  • Stabil, nemzetközi háttérrel, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk
  • Változatos munkakör és kihívást jelentő feladatok várnak rád

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott