Kereskedelem, értékesítés

Értékesítő kollégákat keresünk Magyarországon

Munkavégzés helye: Budapest és környéke
2020. 06. 29. 09:31

A világelső konyhai víztisztító berendezésének értékesítésére keresünk vállalkozó partnereket.

Szerződéssel, jutalékos kifizetéssel.

A jutalék darabonként kerül elszámolásra, a megtörtént adásvétel után rögtön utalunk. Limitek vagy maximumok nincsnek.

Feladatok:

  • A termék értékesítése, akár magánszemélyek, akár cégek részére.
  • A terméket mi eljuttatjuk a vevőhöz, az nem feladata az értékesítőnek.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs kézség, ambíció, rugalmas, pontos munkavégzés.

Előnyök:

  • Értékesítői tapasztalat, kapcsolati tőke.

Amit kínálunk:

  • Egy könnyen értékesíthető terméket, európai szinten átlag feletti jutalékot.