Pénztáros-pultos munkatársat keresünk budapesti XIII. kerületi irodaház éttermébe

Five District Burgers Kft.
Budapest XIII. kerület
Nettó 1.100 Ft - 1.300 Ft / óra
2020. 06. 26.

A XIII. kerület frekventált helyén, az Árpád híd lábánál új irodaház menza éttermébe keresünk bővülő csapatunkba pénztáros-pultos részmunkaidős munkatársat.

Feladatok

  • Pénztárgép kezelése, kasszázási feladatok pontos ellátása (fizetési tranzakciók, nyitás, zárás, elszámolás stb.)
  • Kiszolgálópult és étterem rendbentartása.

Elvárások

  • Vendégekkel való kedves és infromatív kommunikáció;
  • Pörgős, megbízható személyiség;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előnyök

  • Több éves pénztáros-pultos munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, professzionális konyhai és éttermi környezetben.
  • Versenyképes fizetés, kiszámítható munkaidőben biztos vállalati háttérrel.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott