Lejárt hirdetés

Telephelyi karbantartói munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, ottlakási lehetőséggel

GreenQuest Kft.

Karbantartó

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

1970. 01. 01. 01:00

Kedves leendő Kollégánk!

Cégünk több, mint egy évtizede töretlen lelkesedéssel és lendülettel van jelen a hazai építőiparban.

Szigetszentmiklósi telephelyünkre keresünk karbantartói pozícióra munkatársat!

Vidékiek jelentkezését is várjuk!

A munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Ha úgy érzi, hogy megfelelően el tudja látni a felsorolt feladatokat, és szívesen erősítené csapatunkat teljes munkaidőben, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Próbaidő: 3 hónap

Üdvözlettel:

Feladatok

  • Zsaluk készletlistájának nyilvántartása, zsaluk kiadása és bevétele a partnerektől, a zsaluk és a telephely karbantartása, zsaluk targoncázása telephelyen belül, zsaluk szállítása A-ból B-be céges B kategóriás jogosítvánnyal vezethető teherautóval.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • targonca vezetési tapasztalat
  • lakatos iparban jártasság

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős állás hétfőtől-péntekig
  • azonnali munkakezdés
  • telephelyünkön való ottlakási lehetőség (munkásszálló) zárható szobában, jól felszerelt környezetben akár másodmagával!
  • hosszú távú munkalehetőség stabil háttérrel
  • versenyképes fizetést biztosítunk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!