Közgazdaság, bank, biztosítás

Lakossági referens állás Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest
Fizetés: Nettó 350000 - 950000 / hónap
2020. 06. 16. 13:23

Kik Vagyunk?
Nyitott, sikerorientált közösség, ahol aktív csapattagként folyamatosan követjük a nemzetközi és hazai trendeket, keressük a fejlődési lehetőségeket és szeretjük a kihívásokat!

Mivel Foglalkozunk?

Prémium pénzügyi szolgáltatásokkal támogatjuk partnereinket –egyéneket, családokat és cégeket– a saját pénzügyi biztonsági hálójuk kiépítésében. Feltérképezzük partnereink pénzügyi helyzetét és támogatást nyújtunk a saját stratégiáik felépítésében.

Feladatok:

Főbb feladatok:

  • Potenciális ügyfelek feltérképezése.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás.
  • Ügyfelek igényeinek felmérése
  • Kombinált és sokoldalú kapcsolatépítési és üzletszerzési tevékenység

Elvárások:

  • Proaktív, kitartó, meggyőző személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nyitott vagy arra, hogy nap mint nap új emberekkel
  • ismerkedj meg

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk:

Hogyan Dolgozunk?

Tudjuk milyen érzés az, amikor napi 8 vagy sok esetben 10 órás munkaidőben kell dolgozni. Mi nem így működünk, munkaidőnket saját magunk alakíthatjuk ki, azaz rugalmas időbeosztásban dolgozunk.

Egy karrierváltás sok szorongással kezdődhet, anyagi és szakmai téren. Mögöttünk biztos háttér és emberi támogatás áll! Elindulásunkat 6 hónapon keresztül, fix kezdő támogatási rendszer és profi mentor csapat segíti.