Marketing, média, újságírás, PR

Reprezentatív irodánkba Marketing Kommunikációs Szakértő munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
2020. 06. 16. 14:10

Gáz-, ipari- és járműkompresszorok, hegesztett szerkezetek, illetve áramfejlesztő aggregátorok gyártásával foglalkozunk.

Olyan speciális gépeket és berendezéseket fejlesztenek mérnökeink, amelyekre jelentős a kereslet a nemzetközi piacon is.

Reprezentatív irodánkba MARKETING KOMMUNIKÁCIÓS SZAKÉRTŐ munkatársat keresünk.

Munkavégzés helye

  • Budapest (III. kerület)
  • Alkalmanként Kiskunhalas

Ha szeretnéd egy összetartó csapatban hosszú távú elkötelezettség mellett elérni távlati céljaid, várjuk angol nyelvű önéletrajzod és bérigényed a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

Milyen feladatok várnak rád?

  • reklámkampányok tervezése, kidolgozása és szervezése a termékek értékesítése céljából;
  • reklámkampányok, bemutatók szervezése és koordinálása;állalati rendezvények szervezése, koordinálása;
  • közreműködés rendezvényeken, konferenciákon, kiállításokon, bemutatókon, üzemlátogatásokon, ünnepségeken stb.;
  • on-line kommunikációs feladatok elvégzése, weblap tartalomszerkesztés/frissítés, új web-kommunikációs csatornák fejlesztése;
  • kommunikációs eszközök (nyomtatványok, fotók, filmek stb.) készíttetése/készítése, gondoskodás szakszerű terjesztésükről;
  • piaci elemzések (versenytársak figyelése, piaci és vásárló látogatások).

Elvárások:

Téged keresünk ha,

  • Magas szintű, aktív az angol nyelvtudásod, szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Önálló, nyitott és proaktív hozzáállás jellemez
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (preferáltan gazdasági, marketing, kommunikációs területen)
  • Önéletrajzod angol nyelven várjuk!

Amit kínálunk:

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mi hosszú távon tervezünk Veled!
  • Családias légkör és segítőkész kollégáink vannak.
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak.